Prodavač / blagajnik

Br. oglasa: 630491753
Puno radno vrijeme

Prodavač / blagajnik

Anonymus Company
Zadar, Hrvatska
Opis posla


  • rad na blagajni
  • slaganje robe i punjenje polica
  • kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • posluživanje kupaca na svježim odjelima
  • održavanje urednosti prodajnog mjesta

Uvjeti:

  • SSS
  • poželjno radno iskustvo u trgovini
  • predanost i točnost u poslu
  • pouzdanost i ustrajnost
  • komunikativnost i ljubaznost
  • poznavanje rada na računalu



    Obrazovanje Srednja škola
    Mjesto rada
    Zadar, Zadarska županija, Hrvatska
    Ukoliko vam je potrebna pomoć ili imate pitanja oko kreiranja računa, objavljivanja oglasa, upravljanja prijavama itd. Pogledajte dokument FAQ i slobodno nas kontaktirajte e-poštom na info@pick.jobs ili na broj telefona +385 (0)1 618 49 17

    PickJobs mobilna aplikacija

    Preuzmite besplatnu PickJobs mobilnu aplikaciju na svom Android ili iOS uređaju, putem Google Play Store-a ili App Store-a te ostvarite pristup bilo gdje i bilo kada.