ADMINISTRATIVNI / A SLUŽBENIK / CA

Br. oglasa: 231129944
Na određeno

MKV MONT d.o.o.
Pregrada, Hrvatska
Opis posla

OPIS RADNOG MJESTA:

administrativni i uredski poslovi te opća koordinacija rada ureda i administracije
suradnja s knjigovodstvom i relevantnim institucijama (HZZ, HZZO, MIO, Porezna uprava...)
obavljanje zadataka po nalogu nadređenog
korespondencija (telefon, e-mail, pošta)
ažuriranje interne dokumentacije
nabava uredskih potrepština i ostali tajnički i dostavljački poslovi
praćenje učinka, izrada izvješća o poslovanju
održavanje sadržaja na društvenim mrežama i web stranici
rezervacije avionskih karata,
rezervacije stanova za radnike.

OČEKUJEMO:

odlično poznavanje rada na računalu (Microsoft Office),
aktivno znanje njemačkog i engleskog jezika,
visoka stručna sprema,
vozačka dozvola B kategorije,
sposobnost prenošenja znanja i informacija,
orijentiranost timu i timskom radu.

NUDIMO:

dobra i redovita primanja,
stimulacije za dobar rad,
vrlo dobri radni uvjeti.

Pozivamo vas da ispunite molbu za zapošljavanje. Molbu ispunite u potpunosti, obavezno pridodajte vašu sliku i pošaljite na email: posao@mkv-mont.hr. Zvati možete na +385 99 354 4600 (Viber, WhatsApp).

Molba treba sadržavati:

Ime i prezime
Datum i mjesto rođenja
Točna adresa
Broj telefona i email adresa
Obrazovanje
Radno iskustvo (poslodavac, trajanje, opis rada).
Kontakt telefon: 0993544600

Kontakt email: posao@mkv-mont.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Pregrada, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska