Zapovjednik stroja do 500 KW na brodu za dnevne izlete (B1) (m / ž)

Br. oglasa: 179579421
Puno radno vrijeme

ADRIANA NIKO MILJAS I SINOVI d.o.o.
Cavtat, Hrvatska
Opis posla
  • rad na manjem linijskom brodu koji plovi na relaciji Dubrovnik-Cavtat i obratno nekoliko puta tokom dana
  • organiziranje posla na brodu, ukrcaj i iskrcaj gostiju, privez i odvez, održavanje broda i stroja
  • zapošljavamo 3 izvršitelja

Uvjeti:

  • posjedovanje potrebnih papira za ukrcaj u svojstvu Upravitelja stroja na brodu sa strojem porivne snage do 500 KW u nacionalnoj plovidbi (poželjna je i kombinacija breveta A1 i B1)
  • poznavanje rada na brodu (privez, odvez, održavanje broda i stroja)
  • dobar odnos sa putnicima i kolegama
  • timski rad, marljivost, urednost

Što nudimo:

  • dodaci na plaću po dogovoru i učinku
  • mogućnost dodatnog obrazovanja i napredovanja u struci
  • korištenje agencijskih izleta po dogovoru
  • mogućnost organiziranja smještaja
Obrazovanje Osnovna škola
Mjesto rada
Cavtat, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska