Grupovođa - tesar

Oranjegroep services d.o.o. je specijalizirana tvrtka koja se bavi izvođenjem radova s područja petrokemije i građevine za razne zahtjevne projekte naših klijenata sa sjedištem u Hrvatskoj, Nizozemskoj i Belgiji.

Naša strategija jest prenijeti 15 godišnje iskustvo naše matične tvrtke na najbolji način na naše poslovanje na zadovoljstvo svih klijenata i radnika.

Grupovođa - tesar (m/ž)

Mjesto rada: Rotterdam, Nizozemska

OPIS POSLA:

  • rad sa DOKA, PERI i NOE oplatama
  • organizacija grupe za izvođenje građevinskih radova
  • čitanje nacrta

UVJETI:

  • traži se vrijedna, staložena, komunikativna osoba sklona timskom radu
  • iskustvo u vođenju građevinske grupe (brigadir-grupovođa) na poslovima u visokogradnji
  • operativno iskustvo na objektima visokogradnje s posebnim naglaskom na samostalno vođenje poslova montaže DOKA oplata
  • organizacijske sposobnosti
  • potrebno znanje engleskog ili njemačkog
  • izaslani radnici
  • KV, Srednja stručna sprema (odgovarajuća struka)
  • potrebne godine iskustva: 5
  • vozačka dozvola: B

ŠTO NUDIMO:

  • puno radno vrijeme
  • smjena prijepodne
  • poslodavac snosi troškove prijevoza i smještaja
  • vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos

ŠTO OČEKUJEMO:

  • točnost, urednost
  • komunikativnost
  • dinamičnost, odgovornost
  • timski radnik

Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka putem linka za prijavu.

Oranjegroep services d.o.o.
Trg Drage Iblera 2, 10000 Zagreb

www.oranjegroepservices.hr