Administrator (m / ž)

Br. oglasa: 875485610
Puno radno vrijeme

DivisIT d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • obavljanje poslova uredskog poslovanja
  • prijema i otpreme pošte, poslova fotokopiranja i unosa podataka u informatičke sustave
  • kompletiranje i arhiviranje dokumentacije
  • vođenje propisanih očevidnika
  • priprema dokumentacije za računovodstvo (praćenje i evidencija ulaznih računa)
  • vođenje brige o uredskim prostorijama i uredskom materijalu
  • primanje i upućivanje tel poziva
  • pisanje dopisa i ispunjavanje propisanih obrazaca
  • administrativna podrška voditeljima područja
  • Zapošljavamo 1 izvršitelja.

Uvjeti:

  • SSS/VŠS
  • 3 godine radnog iskustva
  • engleski jezik
  • vozačka dozvola B kategorija
  • visoka razina informatičke pismenosti
  • organizacijske vještine
  • diskrecija i ljubaznost u ophođenju s ljudima

Stručna sprema:

  •  Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

  •  3

Jezici:

  •  Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

  •  B

Što nudimo:

  •  poticajna primanja koja odgovaraju značaju RM
  • rad u uspješnom, dinamičnom i inovativnom radnom okruženju
  • kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • najnoviju suvremenu radnu okolinu (3 monitora, laptop, docking station, pametni telefon)

Vrsta zaposlenja:

  •  Stalni radni odnos
Pogodnosti
  • Mobilni telefon
  • Parking
  • Bonusi
  • Laptop
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska