Referent / ica generalne avijacije i

Br. oglasa: 986118631
Na određeno

HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • Obavljanje svih pripremnih i završnih radnji potrebnih za odvijanje poslova P/O zrakoplova, posada i putnika generalne avijacije u terminalu i na stajanki generalne avijacije (TGA).
  • Prihvat i otprema putnika i prtljage u terminalu generalne avijacije (TGA).
  • Prihvat i otprema posada zrakoplova-korisnika usluga u terminalu generalne avijacije (TGA).
  • Preventivni pregled ispravnosti i čistoće vozila za prijevoz putnika i posada korisnika usluga terminala generalne avijacije.
  • Punjenje vozila gorivom kada je to potrebno i sukladno propisanim uputama.
  • Prijevoz putnika i posada korisnika usluga terminala generalne avijacije.
  • Parkiranje zrakoplova na stajanki generalne avijacije.
  • Osiguranje zrakoplova od nekontroliranog kretanja na stajanki i obilježavanje sigurnosnih zona zrakoplova sukladno postupcima i standardima za rad na siguran način.
  • Nošenje, utovar i istovar prtljage, putnika i posada korisnika usluga terminala generalne avijacije.
  • Uklanjanje i odlaganje smeća sa zrakoplova generalne avijacije.
  • Komunikacija s drugim službama vezano za proces P/O zrakoplova,  posada i putnika generalne avijacije.
  • Ispis i distribucija aeronautičke i/ili meteorološke dokumentacije.
  • Koordinacija sa pružateljem usluga nadopune goriva.
  • Organizacija prijevoza korisnicima usluga generalne avijacije.
  • Rezervacija hotela korisnicima usluga generalne avijacije.
  • Vođenje evidencije dolaznih i odlaznih letova.
  • Evidencija izvršenih usluga prema prijevozniku i izrada podloga za naplatu (HCN i ACN).
  • Arhiviranje dokumentacije vezane uz letove generalne avijacije i kopija računa u za to propisanim zakonskim rokovima.
  • Čišćenje svih primijećenih FOD-a (Foreign Object Debris) na dijelu gdje se obavlja P/O zrakoplova.
  • Čišćenje snijega sa opreme i površina za kretanje u skladu s rasporedom i uputstvom.
  • Izvršavanje obaveza sukladno zahtjevima Emergency plana.
  • Profesionalnu i ljubaznu komunikaciju s putnicima, posadama i posjetiteljima Međunarodne zračne luke.

Uvjeti:

  • Znanje engleskog jezika
  • Informatička znanja: MS Office, RESA, SAP
  • Vozački ispit "B" kategorije

Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.

Nudimo:

  • Bruto plaću od 1.000,00 eur.
  • Svojim zaposlenicima omogućujemo različite pogodnosti poput Multisport usluge, godišnjih sistematskih pregleda, regresa, božićnice, uskrsnice dara za djecu i mnogih drugih.
  • Subvencioniranu prehranu.
  • Osiguran parking.

Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu :
HAVAS-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: zaghr@havas.net , s naznakom „Referent/ica generalne avijacije I“
Prijavi priložiti:
- životopis;
- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica),
- presliku osobne iskaznice,
- svjedodžbu o završenoj školi,
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju,
- ispis staža iz HZMO-a.

- vozačka dozvola "B" kategorije
Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Kontakt email: zaghr@havas.net

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska