Otpremnik (m / ž)

Br. oglasa: 545904351
Puno radno vrijeme

Lagermax Logistics Austria GmbH
Salzburg, Austrija
Opis posla

Opis posla:
Lagermax Logistics Austria GmbH – Department AED je visoko specijalizirana logistička tvrtka pod okriljem Lagermax grupe s fokusom na noćna ekspresna i postprodajna rješenja. Stalno rastemo od 1991. i nudimo prilagođena transportna i skladišna rješenja u CEE regiji za vremenski kritične grupe proizvoda kao što su rezervni dijelovi. Naši kupci su poznati proizvođači originalne opreme iz raznih grana industrije: automobilske, poljoprivredne, visokotehnološke ili korisničke službe.

Imate neovisan i savjestan način rada i već imate iskustva u naplati? Onda ste došli na pravo mjesto! Tražimo osobnost orijentiranu na usluge za proširenje našeg tima u Obertrumu:

Službenik - računovodstvo (m/ž)

Lokacija: 5162 Obertrum am See, Fürnbuch 6
Početak: odmah
Radno vrijeme: 40 sati tjedno (flextime)

Vaši zadaci:
• Izrada izlaznih računa
• Kontrola ulaznih računa
• Obrada reklamacija na račune
• Administrativne aktivnosti (npr. podaci/održavanje sustava)

Naši zahtjevi:
• Završena komercijalna obuka (naukovanje, HAS/HAK itd.)
• Profesionalno iskustvo u naplati je prednost
• Dobre vještine MS Officea (Word / Excel / Outlook)
• Samostalan i savjestan način rada s visokom točnošću

Nudimo:
• Uzbudljiv i raznovrstan posao
• Ugodna radna atmosfera u motiviranom timu
• Ravne hijerarhije za samostalan i odgovoran rad
• Dugotrajno zaposlenje sa širokim spektrom mogućnosti razvoja i usavršavanja
• Fleksibilno radno vrijeme (flextime)
• Pogodnosti Lagermaxa (npr. početni sponzor, bonovi za obroke, timski događaji, uvjeti za zaposlenike i još mnogo toga)
• Privlačna, tržišno usklađena plaća koja odgovara vašim kvalifikacijama i iskustvu.

Zainteresiran? Onda se veselimo vašoj online prijavi:
https://www.lagermax.com/de/karriere/stellenangebote/sachbearbeiter-verrechnung-mwd-4 /

Mjesto rada
Salzburg, Salzburg, Austrija

EURES