Zdravstveni / a voditelj / ica

Br. oglasa: 707610587
Na određeno

DJEČJI VRTIĆ KORACI
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Na temelju odredbi čl.26 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07,
94/13,98/19 i 57/22)
raspisuje se

NATJEČAJ
za obavljanje poslova radnog mjesta

ZDRAVSTVENI VODITELJ/ICA 1 izvršitelj/ica, rad na određeno vrijeme
UVJETI za radno mjesto  su:VŠS/VSS,
Prema čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13 , 98/19 I
57/22) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih
djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97).
- Završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za med.sestre/tehničare
odnosno studij za medic.sestre/tehničare  kojim je stečena viša stručna sprema u skladu sa ranijim propisima, kao
i završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij za med.sestre
Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.
Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti slijedeće dokumente u preslici:
- Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

-Dokaz o hrvatskom državljanstvu
- Potvrda o podacima o radnom stažu evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO
- Životopis
- Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela
navedenih u čl.25 st.1 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
(NN 10/97,107/07 ,94/13 , 98/19 I 57/22),
- Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za neko od prekršajnih djela
navedenih u čl.25 st.4 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
(NN 10/97,107/07 , 94/13 , 98/19i 57/22).
Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja.
Prijave za natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se na adresu:
DJEČJI VRTIĆ „ KORACI“ Zagreb, Selska cesta 23, s naznakom „za natječaj“.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
O rezultatu natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana
Natječaj će biti objavljen na web stranici i oglasnoj ploči HZZ te na web stranici i oglasnoj ploči dječjeg vrtića

Kontakt email: cerovac.ankica@gmail.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska