Zdravstveni / a sanitarni / a tehničar / ka

Br. oglasa: 488933473
Na određeno

ŠVAJGER D.O.O.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Traži se ZDRAVSTVENI djelatnik sanitarne struke (sanitarni tehničar, sanitarni inženjer, prvostupnik sanitarnog inženjerstva, diplomirani sanitarni inženjer, magistar sanitarnog inženjerstva) za poslove koji proizlaze iz njegova obrazovanja, stručne osposobljenosti, zakonima iz djelatnosti zdravstva  i pravilnicima propisanim uvjetima za obavljanje djelatnosti i za stručno osposobljavanje (tzv. licencu)
Na inicijativu istog Zavoda za javno zdravstvo tvrtka Švajger stručni je i ugovorni suradnik Zavoda za javno zdravstvo dr.Andrija Štampar ,Zagreb, Mirogojska cesta 16 na osposobljavanju pripravnika iz sanitarno zdravstvene struke i djelatnosti čime je moguće i obavljanje pripravničkog staža neophodnog za stjecanje odobre nja za samostalan rad kako u zdravstvu tako i van njega. Sa istim je upoznata i Hrvatska komora zdravstvenih radnika - odjel za sanitarno inženjerstvo.
Ovim putem pozivamo sve zdravstvene djelatnike sanitranog profila koji imaju minimalnu B kategoriju upravljanja vozilom da se jave na razgovor za posao i sudjeluju u našem vremenu koji obavlja zdravstvenu djelatnost neprekidno 31 godinu.

Kontakt email: renesvajger@gmail.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska