Viši fizioterapeut / kinja

Br. oglasa: 457719666
Na neodređeno

SESTRE MACE DOM
Donja Bistra, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
- provodi i evaluira postupke fizikalne terapije u kući bolesnika na području Zagrebačke ili Krapinsko-   Zagorske  županije
- u prvoj kućnoj posjeti radi procjenu stanja i izrađuje plan provođenja fizikalne terapije u kući
- surađuje sa liječnicima primarne zdravstvene zaštite
Uvjeti:
- završeno VŠS obrazovanje za fizioterapeuta/fizioterapeutkinju
- važeće odobrenje za samostalni rad (licenca)
- sklonost timskom radu uz izražene komunikacijske sposobnosti
- potvrda o stažu sa HZMO
Potrebna dokumentacija kod zasnivanja radnog odnosa:
-molba za posao
-životopis
-dokaz o završenom školovanju / diploma
-odobrenje za samostalan rad / licenca
-potvrda o stažu sa HZMO
-potvrda o nekažnjavanju
Što nudimo:
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- primjerenu plaću
- naknada za prijevoz
- rad u ugodnom poslovnom okruženju
- kontinuirana edukacija uz mogućnost osobnog napretka
Ukoliko smatrate da je Ustanova SESTRA MACA okruženje gdje biste se Vi pronašli u ugodnom radu s ljudima te ispunjavate navedene uvjete natječaja, slobodno nam pošaljite svoju molbu, životopis i drugu preostalu dokumentaciju.

Kontakt telefon: 013390038

Kontakt email: sestra.maca@zg.t-com.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Donja Bistra, Zagrebačka županija, Hrvatska