Prvostupnik / magistar fizioterapije

Br. oglasa: 620000828
Na neodređeno

Poliklinika Glavić
Dubrovnik, Hrvatska
Opis posla

U potrazi smo za novim, marljivim i ambicioznim kadrom na radnom mjestu prvostupnik/magistar fizioterapije. Osim rada konvencionalne terapije i kineziterapije, nudi se mogućnost edukacije u tuzemstvu i inozemstvu za rad u neurorehabilitaciji robotikom te stjecanja iskustva u radu s najnaprednijom tehnologijom u neurorehabilitaciji.

Mogućnost rada u Zagrebu i Dubrovniku. Za posao u Dubrovniku nudimo smještaj.

Potrebno imati i odrađen pripravnički staž.

Više o nama i atmosferi u Poliklinici Glavić možete pronaći na službenoj stranici www.glavic-clinic.com.

*Zahvaljujemo svma koji su se prijavili za ovu poziciju. Napominjemo da će se izravno kontaktirati samo oni kandidati koji ispunjavaju traženo iskustvo i kvalifikacije.

Našim kandidatima bit će pružene jednake mogućnosti bez obzira na njihovu dob,spol,rasu,invaliditet,seksulanu orijentaciju, kulturu ili druge osobne karakteristike koje nisu povezane s poslom.

Sve prijave bit će razmotrene pod uvjetima povjerljivosti u skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka.

Hvala vam i nadamo se da ćemo raditi s vama!

Kontakt email: posao@poliklinika-glavic.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska