Inženjer / inženjerka radiološke tehnologije

Br. oglasa: 815583365
Na određeno

Županijska specijalna bolnica Insula
Kampor, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  1. obavlja radiološka snimanja
  2. asistira radiologu pri obavljanju radioloških pregleda i zahvata
  3. brine o ispravnosti i čistoći RTG uređaja
  4. obavlja i druge poslove svoje struke
  5. obavlja i druge poslove po nalogu liječnika radiologa

Temeljem članka 35. Statuta, INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju,  raspisuje

N A T J E Č A J
za prijem djelatnika u radni odnos
za radno mjesto

Inženjer radiološke tehnologije - PRIPRAVNIK -   1 izvršitelj na određeno vrijeme

Uvjeti:

  • završen diplomski sveučilišni studij ili stručni studij radiološke tehnologije - magistar radiološke tehnologije ili stručni prvostupnik radiološke tehnologije (s tim izjednačen VSS/VŠS odgovarajućeg smjera)

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Zainteresirani uz prijavu na natječaj trebaju priložiti:

  • Vlastoručno potpisanu zamolbu s kontakt podacima (e-mail adresa i broj telefona)
  • Životopis
  • Dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • Dokaz o državljanstvu
  • Dokaz o prosjeku ocjena studija/školovanja/dodatak diplomi (suplement)
  • Dokaz o radnom stažu (elektronički zapis radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ) ne stariji od 30 dana
  • Privola (u prilogu)

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave slati na adresu:

INSULA - županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju, Kampor 224, 51280 Rab, s naznakom "za natječaj - navesti radno mjesto".

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete prema Odluci ravnatelja mogu biti testirani u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti, bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju.

Odluka o odabiru kandidata objavljuje se na internetskoj stranici i oglasnoj ploči bolnice.

O mjestu i vremenu testiranja kandidati će biti obaviješteni elektroničkim putem.

INSULA-županijska specijalna bolnica za psihijatriju i rehabilitaciju,  dostavljene podatke kandidata obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka (PRIVOLA). Dostavljeni podaci obrađivati će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa te se neće koristiti u druge svrhe.

Bolnica pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17 ) na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

Kontakt email: kadrovska@sb-insula.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Kampor, Primorsko-goranska županija, Hrvatska