Doktor specijalist / doktorica specijalistica citologije

Br. oglasa: 385466174
Na neodređeno

POLIKLINIKA OSIJEK za oftalmologiju, internu medicinu i neurologiju d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
- poslovi liječnika specijalista citologije.
Uvjeti:
- završen medicinski fakultet (VSS)
- uvjerenje o položenom specijalističkom ispitu iz kliničke citologije / patologije i citologije
- odobrenje za samostalan rad, potvrda Hrvatske liječničke komore o ugledu te potvrda nadležnog Suda o nekažnjavanju
Kandidati uz vlastoručno potpisanu prijavu trebaju dostaviti preslike dokaza iz točke „uvjeti“, domovnicu ili drugi dokaz o državljanstvu te životopis.
Kandidati u prijavi trebaju navesti adresu elektroničke pošte putem koje će im biti dostavljani pozivi na razgovor s povjerenstvom.
Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji ispunjavanju formalne uvjete, mogu biti testirani u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti, bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se kandidiraju.
Prijave na natječaj se podnose u roku od 30 dana od dana objave natječaja, na adresu: Poliklinika Osijek, Europska avenija 20, 31000 Osijek, uz napomenu: „Za Natječaj za zapošljavanje – ne otvarati“ ili se može skenirano dostaviti na e-mail uprava@poliklinikaosijek.hr.
Nepotpune i/ili nepravodobne prijave neće se razmatrati. Ukoliko kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (presliku vjenčanog ili rodnog lista). Radnim iskustvom smatra se vrijeme koje je radnik proveo obavljajući poslove u struci/stručnoj spremi.
Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni najkasnije u roku od 7 dana od dana isteka roka za dostavu prijava.
Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a koji imaju rodno značenje, odnose se na jednak način i na ženski i muški rod, a prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17) na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.
Prijavom na natječaj dajete privolu za obradu Vaših osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka. Poliklinika Osijek d.o.o. jamči svakom prijavljenom kandidatu da će dostavljenu dokumentaciju koristiti isključivo u svrhu provođenja postupka zapošljavanja. Sve pristigle prijave adekvatno će biti zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima.
Poliklinika Osijek d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja ili dijela natječaja bez obrazloženja.

Kontakt email: uprava@poliklinikaosijek.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska