Doktor / doktorica medicine

Br. oglasa: 365265589
Na neodređeno

Zavod za hitnu medicinu Zagrebačke županije
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Na temelju članka 31. Statuta Zavoda za hitnu medicinu Zagrebačke županije („Glasnik Zagrebačke županije“ br. 30/23  ) sukladno članku 24. Temeljniog kolektivnog ugovora za zaposlenike u javnim službama (NN 29/24)   ravnatelj  Zavoda za hitnu medicinu Zagrebačke županije donosi

O D L U K U
o raspisivanju javnog natječaja

Raspisuje se natječaj u Zavodu za hitnu medicinu Zagrebačke županije za zapošljavanje radnika na radnom mjestu:

  1. DOKTOR/DOKTORICA HITNE MEDICINE- NOSITELJ TIMA, rad na neodređeno vrijeme -  5 izvršitelja

Mjesto rada-ispostave Zavoda

       Uvjeti: dokaz o završenom sveučilišnom diplomskom studiju- medicinskom fakultetu, dokaz o važećem odobrenju za  samostalni rad HLK

Prijave uz dokaze o ispunjavanju uvjeta potrebno je dostaviti u roku od 8 dana od dana objave na adresu 10410 VELIKA  GORICA, Radićev odvojak 58, s naznakom  - natječaj.
Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.
Nepotpune ili nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.
Rok za dostavu prijava je 8 dana od dana objave.
Zavod za hitnu medicinu Zagrebačke županije zadržava pravo, djelomično ili u cijelosti, u svako vrijeme poništiti natječaj.
O rezultatima natječaja kandidati će biti pisano obaviješteni najkasnije u roku od 15 dana nakon donošenja odluke o izboru.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska