Tehnolog procesa u proizvodnji prerade drveta

Br. oglasa: 740739773
Na neodređeno

STOLARIJA ĆUK d.o.o.
Stubičke Toplice, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA:

- Planiranje, praćenje i optimizacija proizvodnih procesa prema postojećim tehničkim planovima izrade;
- Planiranje redoslijeda izrade po radnim nalozima, te tehnički nadzor nad izvršenjem zadataka;
- Upravljanje resursima, optimizacija i osiguranje kvalitete proizvoda;
- Predlaganje i provođenje mjera za sprečavanje grešaka te povećanja produktivnosti (kontinuirano poboljšavanje procesa proizvodnje);
- Analiza i obrada podataka ključnih za unapređenje procesa u proizvodnji (iskorištenje materijala i slično), te definiranje i sprovođenje akcija za njihovo poboljšanje;
- Razvija normativnu i metodičku dokumentaciju prema tehničkim specifikacijama, utvrđuje norme rada, normative materijala po proizvodima i fazama proizvodnje;
- Učešće u izradi tjednih rasporeda rada za zaposlenike u proizvodnji;
- Prati ispravnu interpretaciju tehničkih nacrta, kao i poštivanje sigurnosnih propisa od strane drugih zaposlenika na radnom mjestu;
- Po potrebi odlazi na mjesto montaže radi rješavanja tekućih tehničkih problema.

UVJETI:

- Stručna sprema SSS / VŠS / VSS;
- Iskustvo u drvnoj industriji na istim ili sličnim poslovima min. 5 godina;
- Poznavanje tehničke dokumentacije (drvna industrija);
- Rad na računalu - word, excel, CAD programi;
- Samostalnost u radu, dobre tehničke, organizacijske i komunikacijske vještine, usredotočenost na detalje i proaktivnost;
- Vozačka dozvola B kategorije.

NUDIMO:

- Stimulativna primanja shodno znanju i iskustvu;
- Ugovor na neodređeno i plaćen prekovremeni rad;
- Osiguran 1 topli obrok dnevno za radni dan;
- Plaćena radna odjeća i obuća;
- Neradni praznici i blagdani;
- Kolektivni godišnji zimski/ljetni odmor;
- Mogućnost smještaja (zajednički/samački) za djelatnike iz udaljenijih područja.

Kontakt email: dinka@stolarija-cuk.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Stubičke Toplice, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska