Stolar / stolarica

Br. oglasa: 554313292
Na određeno

PROSTORIA d.o.o.
Sveti Križ Začretje, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • odrađivanje operacija na svim strojevima za obradu drva,
  • čitanje tehničkih nacrta i izrada potrebnih elemenata ili konstrukcija,
  • izrada spojeva za lijepljenje te ručno i strojno sklapanje drvenog namještaja,
  • strojna obrada drva,
  • ručno i strojno brušenje.

Uvjeti:

  • stručna sprema: KV, SSS
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima.

Poželjne kvalifikacije:

  • Poznavanje vrsta drva i karakteristika, znanja o spojevima drva,
  • smisao za oblikovanje drvnih elemenata,
  • poznavanje alata za obradu drva.

Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz
  • prigodne i godišnje nagrade
  • dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa
  • vanjska školovanja i edukacije, osiguranje majstorskih ispita
  • interna školovanja među odjelima
  • rad u urednom, ugodnom, novom pogonu
  • mlad i dinamičan tim.

Kontakt email: posao@prostoria.eu

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Sveti Križ Začretje, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska