Pomoćni kuhinjski radnik (m / ž)

Br. oglasa: 761544408
Ostalo

GORGONIA d.o.o.
Verunić, Hrvatska
Opis posla

Gorgonia Apartments & Suites je obiteljski aparthotel na Dugom otoku sa dugogodišnjom tradicijom u turizmu.
Posebnu pažnju usmjeravamo prema našim djelatnicima.  Za naš obiteljski Grill trebamo pomonog kuhinjskog radnika/icu počevši od 01.09.2024. do 30.09.2024.

Opis posla i naša očekivanja:
-ljubazna i nasmijana osoba
-priprema hrane i izdavanje predjela i salata
-stručnost i iskustvo kao pomoćni kuhinjski radnik nije uvjet
-uredna i čista osoba

Nudimo:
-obiteljski mali grill
-dinamičan posao u opuštenoj atmosferi
-besplatan smještaj u našem apartmanu i obroci
-plaća: visoka primanja i ovisi o stručnoj sposobnosti djelatnika i znanju koje se posjeduje
-primanja su redovita na početku mjeseca prema ugovoru o radu

Ljubazno molimo da nam se jave isključivo kandidati koji posjeduju gore navedene karakteristike te vas molimo da nam pošaljete vaš životopis sa slikom na adresu: info@gorgonia.hr
Razgovor će biti obavljen putem WhatsApp. Odgovoriti ćemo na vašu kandidaturu u kratkom vremenu.

Gorgonia Apartments & Suites is a family leaded Aparthotel on the Croatian island Dugi otok with a long tradition in tourism. For our family Restaurant & Grill,Gorgonia Grill, we look for a Cook assistent in the kitchen starting from 01.09.2024.

We require:
-smile and kind person
-experience as a Cook assistence is better but it is not must
-agile, dynamic and precise person that wish progression to high European honors
-English language very good spoken

We offer:
-dynamic job in relaxed atmosphere
-room and board free
-small family restaurant
-salary: high and it depend on the professional skills of the employees

We kindly ask only seriously interested candidates to send us Curriculum Vitae to our address: info@gorgonia.hr
The conversation will be made with WhatsApp.

Kontakt email: info@gorgonia.hr

Pogodnosti
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Verunić, Zadarska županija, Hrvatska