Pomoćni konobar / pomoćna konobarica

Br. oglasa: 456610755
Sezonski poslovi

HOSTIN d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
priprema restorana za početak rada
posluživanje hrane, toplih i hladnih napitaka koji čine sastavni dio ponude hotela, odnosno restorana
sudjelovanje u procesu preuzimanja proizvoda, kontrola ispravnosti preuzetih proizvoda, glede količine i    kvalitete, skladištenje proizvoda i njihovo stavljanje na odgovarajuće mjesto
vođenje brige o čistoći i higijenskim uvjetima restorana i bara, kao i pripadajuće opreme
obavljanje svih ostalih poslova po nalogu nadređenog konobara.

Nudimo: brojne pogodnosti rada u INA Grupi koje možete pronaći na našoj stranici karijera.
- planirani period rada: 18.03.2024. - 04.11.2024.
- mogućnost smještaja i obroka u hotelu (zajednički smještaj max 2 osobe u sobi)

Potrebno: prethodno radno iskustvo na srodnim poslovima.
Poželjno: poznavanje engleskog njemačkog i/ili talijanskog jezika
Od kandidata očekujemo:
da teže ka onome što je najbolje za kompaniju
da se usredotočuje na rješenja („kako“), a ne na prepreke („zašto ne“)
da su proaktivni i nastoje kontinuirano poboljšavati sami sebe
da pitaju druge za mišljenje, razmatraju i uzimaju u obzir različita stajališta
da učinkovito pretvaraju ideje u akcije

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska