Pomoćni konobar (m / ž)

Br. oglasa: 512084167
Studentski posao

ZAGREB CITY HOTELS d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Posluživanje hrane i pića u hotelskom restoranu (doručak, ručak i večera)
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • najmanje 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (hoteli, restorani, barovi i caffe barovi)
  • engleski jezik: tečno u govoru i pismu
  • važeća sanitarna iskaznica
  • osiguran topli obrok tijekom smjene.
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • po potrebi
SATNICA
  • 5,25 €
LOKACIJA
  • DoubleTree by Hilton, Ulica grada Vukovara 269a, Zagreb
RADNO VRIJEME
  • 8 sati dnevno
POTREBNA ZNANJA
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Pristojnost, ambicioznost, proaktivnost, volja i želja za radom i učenjem
NAČIN ZA PRIJAVU
  • careers@zagrebcityhotels.hr