Kuhar / kuharica

Br. oglasa: 112711688
Sezonski poslovi

Eventyval d.o.o.
Novalja, Hrvatska
Opis posla

Kuhar (m/ž)

Opis posla:

- samostalna priprema jela prema jelovniku, receptima i količinskom normativu uz primjenu svih potrebnih standarda i procedura rada

- nabava i kontrola ispravnosti namirnica

- pridržavanje tehnologije pripremanja hrane i postupanja sa živežnim namirnicama i kuhanom hranom te briga o skladištenju nepotrošenih namirnica

- sastavljanje jelovnika i menija

- održavanje visokih higijenskih standarda, čistoće prostora i sredstava za rad, te poštivanje sanitarnih i sigurnosnih standarda i procedura

- evidencija podataka za dnevni obračun upotrijebljenih namirnica, izdanih obroka hrane te kontrola zaliha

- održavanje kvalitetne razine usluge i sigurnosti gostima hotela prema hotelskim standardima i procedurama

- odgovornost za adekvatnu komunikaciju i koordinaciju s ostalim osobljem

Uvjeti:

- PKV/KV/VKV/SSS/VŠS smjera kuhar

- minimalno 1-2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

- obavezno poznavanje HACCP normi

- iskustvo u sastavljanju jelovnika i menija je prednost

- poželjno poznavanje barem jednog stranog jezika

- odgovornost prema poslu

- sklonost timskom radu

- visoka razina osobnog i poslovnog ponašanja

- ljubaznost, susretljivost i razumijevanje potreba gostiju

- iskustvo u pripremi mediteranske, kontinentalne i internacionalne kuhinje

- izražene organizacijske vještine

- temeljitost i samostalnost u radu

- osnovno znanje rada na računalu

Nudimo:

- puno radno vrijeme

- vrijeme rada: ljetna sezona; predviđeni početak rada: 01.05. (uz mogućnost produljenja do kraja godine, ovisno o okolnostima)

- smještaj i jedan osiguran obrok

- ugodna radna atmosfera

- atraktivna primanja (ovisno o iskustvu i znanju)

Chef (m/ž)

Role description:

-  preparation of meals according to the menus, recipes and rates of yield, following all necessary standards and work procedures

- purchasing and control of the food safety of the provisions

- following the technology and usual practices of the food preparation and treatment of foodstuffs and cooked food, taking care of the storage of unused supplies

- creating menus and food offers

- maintaining high cleanliness and hygiene standards in working areas and on the equipment, following sanitary and safety standards and procedures

- recording the data for daily calculations of used supplies and prepared meals, control of the supply stock

- maintaining high standards of service and safety for hotel guests, according to hotel standards

- responsibility for adequate communication and coordination between other staff and departments

Requirements:

- high school / college / university / pre-qualification diploma for chef

- 1 - 2 years of experience (hotel experience is an advantage)

- practical knowledge of HACCP forms is a must

- menu creation experience is an advantage

- knowledge of at least one foreign language is highly desirable

- strong sense for teamwork and self initiative

- high degree of personal and professional behaviour

- good sense for understanding the guests needs and preferences

- experience in preparing mediterranean, continental and international cuisine

- strong organizational skills

- thoroughness and autonomy on the job

- basic computer skills - experience in Google Workspace is highly desirable

We offer:

- full time job

- this is a summer job with expected start on 1.5.2022 - with an option to turn into a year round job

- accommodation and one meal per day are secured

- pleasant working environment

- competitive salaries (depending on skills and experience)

Pogodnosti
  • Smještaj
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Novalja, Ličko-senjska županija, Hrvatska