Konobar u restoranu (m / ž)

Br. oglasa: 362401712
Na određeno

PUNKT HOUSE d.o.o.
Mokrice, Hrvatska
Opis posla

Konobar u restoranu (m/ž).

Opis posla:
- zaprimanje narudžbi te posluživanje gosta sukladno propisanim pravilima i visokim standardima
- aktivna dodatna prodaja
- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme
- izdavanje računa i naplata sukladno zakonskim i internim propisima
- primjena propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu
- suradnja s kuhinjom

Uvjeti

- minimalno 1 godina radnog iskustva na istoj poziciji u restoranu
- visoka razina odgovornosti
- razvijene komunikacijske i prodajne vještine
- visoka razina ljubaznosti i uslužnosti
- brzina, okretnost i snalažljivost
- orijentiranost na timski rad
- poznavanje jednog stranog jezika

Što nudimo

- iznadprosječnu plaću ovisno o iskustvu i znanju
- 40h radni tjedan
- topli obrok za zaposlenike i smještaj za one koji nisu u blizini
- učenje i napredovanje
- ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika
- stimulativne, transparentne i pravedne uvjete
- ugovor na određeno vrijeme, moguć stalni radni odnos
Kontakt telefon: 0993860067

Kontakt email: tomislav.zajec@niskogradnja-hren.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Mokrice, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska