Konobar (m / ž)

Br. oglasa: 463665816
Studentski posao

LA ŠTRUK, VL. SVEN MLADINOVIĆ I ALEN MARKULIN
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • posao konobara u restoranu, preuzimanje narudžbi, komunikacija s kuhinjom, posluživanje gosta, vođenje brige o stanju robe na zalihama/frižiderima, naplata, rad za šankom.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • pozitivan stav, timski i vedar duh, osmijeh, odgovornost, poštenje
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • prethodno iskustvo konobara nije neophodno
POČETAK RADA
  • Odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • minimalno do 30.09.2024.
SATNICA
  • 6,00 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Skalinska 5, 10000 Zagreb
DRUGE NAKNADE
  • bonusi prema zaslugama
RADNO VRIJEME
  • u smjenama po 6 sati
  • Restoran radi od 11:00 do 23:00, prema željama je moguće raditi i više od 6 sati.
POTREBNA ZNANJA
  • engleski jezik
POŽELJNE VJEŠTINE
  • što više stranih jezika to bolje
NAČIN ZA PRIJAVU
  • email: lastruk.zg@gmail.com ili mob: 0996292924 (Igor)