Konobar / konobarica

Br. oglasa: 473688040
Ostalo

Blue Ocean Recruitment j.d.o.o.
Hvar, Hrvatska
Opis posla

opis posla:

Blue Ocean Recruitment za svog klijenta potražuje djelatnike na poziciji: konobar.

Radi se na otoku Hvaru tokom turističke sezone (01.04. - 01.11.2023).

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis na mail: info@blueoceanrecruitment.hr „Konobar - Hvar“.

Opis posla

- posluživanje hrane i pića u a la carte restoranu
- naplata pruženih usluga hrane i pića
- komunikacija s osobljem kuhinje i šanka
- kvalitetno i pravovremeno posluživanje gostiju
- organizacija stolova i primanje narudžbi
- postavljanje i raspremanje stolova u restoranu
- briga o željama i potrebama gostiju
- priprema i završni radovi u restoranu
- briga o čistoći opreme, inventara i prostora
- poštivanje standarada i operativnih procedura u rad

Uvjeti

- stručna sprema: prednost KV/SSS ugostiteljskog smjera konobar
- radno iskustvo: minimalno dvije godine
- aktivno znanje minimalno dva strana jezika: engleski i njemački poželjni

Kontakt email: info@blueoceanrecruitment.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Hvar, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska