Konobar / konobarica

Br. oglasa: 650622138
Sezonski poslovi

ČISTA VODA PROJEKT d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Pridružite se dinamičnoj kompaniji iskusnih hotelijera u novootvorenom resortu. Naša strategija ekspanzije i jedinstven pristup u upravljanju ljudima stvaraju nove prilike u svim područjima hotelijerstva.

Na temelju odluke Uprave Društva objavljujemo

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO:

KONOBAR (M/Ž) – više izvršitelja/ica

ODGOVORNOSTI:

  • Primanje i usluživanje gostiju
  • pripremanje restoranske sale za početak rada
  • raspremanje inventara za posluživanje
  • pospremanje stolova nakon završenog obroka gostiju
  • briga o čistoći prostora za posluživanje
  • pomoć konobaru pri posluživanju gostiju
  • Stručno i ljubazno ophođenje s gostima
  • Priprema ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke

UVJETI:

NKV / SSS ugostiteljska struka

Ljubaznost i gostoljubivost.

Nenametljivost, pristupačnost, staloženost.

Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Sklonost timskom radu, visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

Poznavanje min. 1 stranog jezika (poželjno engleski, njemački, talijanski)

Odabranim kandidatima nudimo rad u respektabilnom Društvu, stimulativna primanja, radno okruženje u kojem prepoznajemo i timski rad i zalaganje pojedinca.

Nudimo mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja.

Osiguran i plaćen smještaj za zaposlenike koji imaju prebivalište izvan lokacije rada.

Plaćen putni trošak za zaposlenike koji imaju prebivalište izvan lokacije rada.

Osigurani topli obroci

Ulaganje u razvoj zaposlenika i mogućnost napredovanja unutar odjela i kompanije.

Radni odnos na puno radno vrijeme.

Rad s vrhunskim stručnjacima iz industrije, timski rad i dinamično poslovno okruženje

MJESTO RADA: Savudrija

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto te zadovoljavate uvjete, molimo da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete na e-mail: career@petramresort.com

Molimo imajte na umu da ćemo zbog količine prijava kontaktirat kandidate koji uđu u uži izbor.

Slanjem prijave kandidati pristaju na upotrebu i pohranjivanje svojih osobnih podataka u svrhu provedbe selekcijskog postupka. Osobni podaci i dokumentacija kandidata čija prijava ne bude prihvaćena, bit će odmah izbrisani.

Kontakt email: career@petramresort.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska