Hotelski domaćin / domaćica

Br. oglasa: 180495430
Sezonski poslovi

STROJOPROJEKT, d. o. o.
Split, Hrvatska
Opis posla

Tražimo osobu koja bi se pridružila našem timu kao hotelska domačica u pružanju visoke kvalitete usluge gostima u obiteljski vođenom smještajnom objektu s 5 soba u centru Splita. Nudimo sezonski rad uz mogućnost stalnog zaposlenja kroz mjeru stalni sezonac.

Opis radnog mjesta:

  • čišćenje i pospremanje smještajnih jedinica poštivajući standarde i procedure hotela
  • održavanje visokih standarda čistoće i urednosti ostalih prostora unutar objekta
  • kontrola čistoće i ispravnosti soba i pravodobno prijavljivanje kvarova u sobama i drugim prostorima smještajnog objekta
  • čišćenje i održavanje okoliša (prilaz i terasa)

Povremeni poslovi (prema dogovoru):

  • prihvat gostiju, dodjela soba prema utvrđenom rasporedu, upućivanje gostiju u sobe
  • komunikacija i pružanje informacija te asistencije gostima u vidu davanja uputa i preporuka
  • suradnja s osobljem u cilju ispunjavanja posebnih zahtjeva gostiju
  • zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih
  • svi ostali pripadajući poslovi po nalogu voditelja

Rad 40 sati tjedno, 1 slobodan dan. Rad vikendom i praznikom.
Uvjeti:

  • aktivno znanje engleskog jezika
  • informatička pismenost
  • komunikativnost
  • kreativnost, osjećaj za urednost estetiku
  • održavanje higijene i kvalitete objekta
  • razvijene organizacijske vještine, temeljitost, brzina, spretnost, pouzdanost
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • sklonost timskom radu

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju uvjete našeg natječaja da svoju prijavu i životopis pošalju putem maila. Kandidati koji ispunjavaju navedene uvjete biti će kontaktirani i pozvani na osobno predstavljanje.

Kontakt email: lanterna.rooms@gmail.com

Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska