Domaćin / domaćica - konobar / konobarica

Br. oglasa: 383381143
Na određeno

MARKO, obrt za ugostiteljstvo i turizam
Karanac, Hrvatska
Opis posla

Rad u restoranu Baranjska kuća, Karanac.
Opis poslova:

  • prijem i smještaj gostiju
  • posluživanje doručka
  • pospremanje soba

Poslodavac nudi:

  • mogućnost napredovanja, stručnost, učenje i razvoj karijere, mentorstvo, edukacije, fleksibilnost, konkurentne prihode i visoku radnu etiku, implementacije primjenjivih ideja…
  • godišnji odmori: dva kolektivna godišnja odmora (zimski i ljetni) + 6 dana tijekom godine sukladno dogovoru.
  • plaća će biti isprezentirana na razgovoru za posao (razgovor o prvom povećanju plaće nakon 14 radnih dana, nakon toga svakih 6 mjeseci). Osnovnu plaću povećavaju dodaci za noćni rad, prekovremeni rad, rad nedjeljom i blagdanima…
  • plaćen putni trošak u potpunosti
  • plaćena izrada sanitarne knjižice (bez naknade)
  • osigurana radna uniforma (bez naknade)
  • osiguran topli obrok (bez naknade)

Uvjeti:

  • završena odgovarajuća srednja škola (ili najmanje jedna godina iskustva rada na istim ili sličnim poslovima)
  • poznavanje rada na računalu
  • ljubaznost i gostoljubivost prema gostu i kolegama
  • sklonost timskom radu i samostalnost u određenim situacijama

Životopis poslati na:
info@karanac.hr
www.facebook.com/baranjskakuca
Kontakt telefon: 0989375950

Kontakt email: info@karanac.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Karanac, Osječko-baranjska županija, Hrvatska