Barmen m / ž

Br. oglasa: 723994576
Sezonski poslovi

ZELENA PUNTA RESORT d.o.o.
Kukljica, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

- priprema koktele, razne tople i hladne napitke,  jaka alkoholna pića
- vodi računa da se goste posluži što brže i kvalitetnije

- radi sa kasom
- brine o željama i potrebama gostiju
- vrši pripremne i završne radove unutar bara
- brine o čistoći opreme, inventara i prostora bara
- obavlja i ostale poslove po uputama i nalogu šefa sale i direktora kojima je i odgovoran za svoj rad

Uvjeti:

- točnost i urednost
- poznavanje vina, koktela, jakih alkoholnih pića, cigara

- prethodno iskustvo rada na baru
- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
- sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
- spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina
- profesionalnost u odnosu prema gostima
- fleksibilnost, kreativnost
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

Kontakt email: allen.barjasic@zelenapunta.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Kukljica, Zadarska županija, Hrvatska