Rad u turizmu (m / ž)

Br. oglasa: 383714694
Studentski posao

KARIZMA NOVA d.o.o.
Ližnjan, Hrvatska
Opis posla
  • Ispomoć u kuhinji - rezuckanje povrća i pranje suđa
  • Ispomoć u vrtu - zalijevanje, košenje trave
  • Poslovi sobarice - čišćenje
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Voliš raditi na moru, blizu prirode i znatiželjna si što je to „alternativni“ turizam. Više voliš raditi u manjem, obiteljski vođenom objektu nego u velikom hotelskom lancu.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Potrebna je sanitarna iskaznica (koju student izrađuje sam, a poslodavac vraća novac nakon izvršenja dogovorenog posla)
  • Zabranjeno pušenje u pansionu te na terenu pansiona (nepušački hotel!)
  • Zabranjeno konzumiranje mesnih i ribljih proizvoda u pansionu te na terenu pansiona (pansion je odlikovan V-labelom EUROPSKE VEGETARIJANSKE UNIJE).
POČETAK RADA
  • 21.7.2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 15.9.2024
SATNICA
  • 6,00 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Pansion CHERRY BLOSSOM, Put za Marleru 23, 52204 Ližnjan
DRUGE NAKNADE
  • Plaćeni su troškovi puta, smještaj te vegetarijanska prehrana za vrijeme rada
  • Bonus na kraju ako je sve bilo uredu
RADNO VRIJEME
  • subota do cetvrtka, dvosmjensko: 10.00 do 14.00 te 18.00 do 21.00 ili po dogovoru.
POTREBNA ZNANJA
  • Smisao za urednost i čistoću
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Poznavanje njemačkog i engleskog
NAČIN ZA PRIJAVU
  • direktion@cherry-blossom.hr
Pogodnosti
  • Bonusi
  • Naknada za topli obrok
  • Smještaj
Mjesto rada
Ližnjan, Istarska županija, Hrvatska