Voditelj / voditeljica prodaje

Br. oglasa: 261300513
Na neodređeno

comcross croatia d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  • Razvijanje i provedbu prodajnih strategija za elektroormare, s ciljem povećanja tržišnog udjela i ostvarivanja prodajnih ciljeva
  • Identificiranje i kontaktiranje potencijalnih klijenata te održavanje i unapređenje odnosa s postojećim klijentima
  • Osmišljavanje, uspostava i kontinuirano unaprjeđenje učinkovitih prodajnih procesa te ostalih pripadajućih internih procesa (logistika, nabava, skladište,…)
  • Priprema ponuda, pregovaranje o uvjetima prodaje i sklapanje ugovora s klijentima
  • Praćenje tržišnih trendova, analiza konkurencije i prepoznavanje prilika za unapređenje proizvoda i usluga
  • Suradnja s tehničkim timom na prilagodbi proizvoda specifičnim zahtjevima kupaca
  • Suradnja s drugim odjelima kako bi se osigurala maksimalna integracija i efikasnost prodajnih aktivnosti
  • Izvještavanje o ostvarenim rezultatima, pripremi planova te prognoza prodaje

Poslodavac očekuje:

  • Iskustvo na sličnim pozicijama u prodaji u B2B segmentu, po mogućnosti u domeni tehničkih proizvoda, poznavanje struke/elektroormara je prednost
  • Identificiranje novih prodajnih prilika i proaktivno pristupanje potencijalnim klijentima
  • Razvijanje i održavanje odnosa s postojećim i potencijalnim klijentima
  • Uspostava i razvoj učinkovitih prodajnih procesa i struktura
  • Kreiranje i provedba prodajnih strategija za razvoj te povećanje prodaje i pozicije tvrtke na tržištu
  • Izražene komunikacijske, pregovaračke i prezentacijske vještine
  • Sposobnost analitičkog razmišljanja i rješavanja problema
  • Sposobnost izgradnje kvalitetnih i dugoročnih odnosa s klijentima
  • Visok stupanj samoinicijative i motivacije za postizanje postavljenih ciljeva
  • Visok stupanj motivacije za uspostavu i kontinuirano poboljšanje te unaprjeđenje internih prodajnih struktura
  • Vozačka dozvola B kategorije, spremnost na putovanja.

Poslodavac nudi:

  • Rad u tvrtki u kojoj su zaposlenici zadovoljni atmosferom, međuljudskim odnosima i vodstvom tvrtke te u kojoj vide svoju profesionalnu budućnost
  • Rad u tvrtki u kojoj zaposlenici imaju konkretnu priliku za učenje novih stvari i usvajanje novih znanja, za slobodu u radu, iznijeti svoje konstruktivno mišljenje i prijedloge te u koju ne dolaze „s grčem u želucu“
  • Priliku da budete aktivan i ključan sudionik u razvoju naše tvrtke u domeni proizvodnje elektroormara
  • Mogućnost stručnog usavršavanja sukladno potrebama posla i osobnim afinitetima
  • Primanja proporcionalna ostvarenim rezultatima
  • Ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • Vozačka dozvola B kategorije, spremnost na putovanja

Kontakt email: info@comcross-croatia.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska