Voditelj / voditeljica prijema robe u hipermarketu

Br. oglasa: 478050904
Na određeno

Anonymus Company
Kukuljanovo, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • VOĐENJE I ORGANIZACIJA RADA ODJELA
  • ORGANIZIRANJE FIZIČKOG ULAZA I PRIJEMA ROBE
  • VOĐENJE BRIGU O PRAŽNJENJU PRES KONTEJNERA I O PROCESU SKLADIŠTENJA OTPADA I AMBALAŽE
  • BRIGA O OSOBNOJ UREDNOSTI I UREDNOSTI ODJELA
  • PROVEDBA I KONTROLA HACCP SUSTAVA

Odgovornosti:

  • odgovornost za stanje skladišta, evidenciju o ulazu robe i unos podataka
  • poštivanje odredaba Zakona i Pravilnika o radu koje se odnose na upotrebu osobnih zaštitnih sredstava i rada na siguran način
  • odgovornost, organizacija i provođenje inventure ambalaže

Od kandidata očekujemo:

  • iskustvo rada u skladištu i na prijemu robe
  • poželjno je iskustvo u rukovođenju zaposlenika
  • predanost i točnost u poslu
  • ustrajnost i motiviranost

Molbe je potrebno osloviti sa "Voditelj prijema robe u hipermarketu-Kukuljanovo"

Kontakt email: posao@spar.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Kukuljanovo, Primorsko-goranska županija, Hrvatska