Voditelj ključnih kupaca (m / ž)

Voditelj ključnih kupaca ( m / ž )

Opis posla

Tražimo strastvenog b2b prodavača/icu, čija će se svakodnevica sastojati od razgovora i sastanaka s novim i postojećim klijentima, a u svrhu održavanja i unaprjeđenja odnosa s ciljem dostizanja i prodajnih ciljeva. Briga za klijenta podrazumijeva i samostalno praćenje projekta od inicijalne ponude, razradu kreativnog koncepta, pravovremene komunikacije s ostalim članovima tima te brigu o naplati.

Idealan ste kandidat ako imate prethodno iskustvo u u prodaji oglasnog prostora, rada u marketinškim agencijama ili na prodajnim pozicijama u medijima.

Glavne odgovornosti:

Steći temeljito razumijevanje ključnih potreba i zahtjeva kupaca
Proširiti odnose s postojećim kupcima kontinuiranim predlaganjem rješenja koja ispunjavaju njihove očekivanja i potrebe
Prepoznati i pretvoriti potencijalne kupca u nove klijente
Obavljanje prodajnih poziva
Priprema prijedloga i prezentacija za klijente
Generiranje ideja na temelju zahtjeva klijenata
Aktivno sudjelovanje u procesu kreiranja prodajnih koncepata s ostalim članovima tima
Proaktivan doprinos prodajnoj strategiji kroz predlaganje ideja za maksimizaciju profita
Redovito tjedno izvještavanje

Uvjeti:

Minimalno VŠS
Minimalno 5 godina iskustva na sličnim poslovima, idealno u medijima
Dobro poznavanje engleskog jezika
Aktivno korištenje MS Office paketa
Odlične prezentacijske vještine
Organiziranost, proaktivnost, pedantnost
Timski duh i pozitivan stav

Što nudimo:

Uz redovnu mjesečnu plaću (koja će pratiti prethodno stečeno iskustvo), nudimo i skalabilne stimulativne bonuse na temelju postignutih ciljeva. Garantiramo ured s najboljim pogledom u gradu, relativno opuštenu radnu atmosferu - ipak ima nešto stresa i kod nas, ali nam je uglavnom zabavno.
Ugovor se sklapa na određeno vrijeme, čijim istekom, ukoliko su svi uvjeti i očekivanja zadovoljeni, prelazi u ugovor na neodređeno.

Prijave: petra.jakob@laganini.fm

Mjesto rada: Zagreb