Trgovac / trgovkinja - blagajnik / ica

Br. oglasa: 288538813
Na određeno

PEVEX d.d.
Karlovac, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • poslovi trgovca/blagajnika/ce viši program - građevina i boje, keramika i sanitarije
  • vođenje prodajnih razgovora
  • stvaranje ugodnog mjesta za kupovinu našim kupcima
  • odgovornost za uspješnu prodaju
  • popunjavanje prodajnog mjesta robom
  • održavanje čistoće i urednosti prodajnog mjesta
  • ljubaznost i izražen timski duh

Mjesto rada: Karlovac

Uvjeti:

  • završili ste srednju školu (SSS)
  • imate radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • upoznati ste s asortimanom neprehrambene robe
  • komunikativni ste i ljubazni te imate razvijene prodajne vještine
  • volite raditi u timu
  • imate položen ispit za viličara (poželjno, nije uvjet)
  • imate vozačku dozvolu B kategorije

Zašto Pevex?

Osiguravamo strukturirano uhodavanje u posao. Važno nam je da ste zadovoljni i da imate priliku razvijati se. Potičemo profesionalnu i ugodnu radnu atmosferu. Stavljamo kvalitetnu suradnju, dijeljenje znanja i spremnost na pomoć kolegama na prvo mjesto. Više o pogodnostima pogledajte na: https://karijere.pevex.hr/

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno mjesto traje do 29.05.2023. godine

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Karlovac, Karlovačka županija, Hrvatska