Studenti za ispomoć (m / ž) u poslovnicama Kaufland

Br. oglasa: 276458511
Studentski posao

KAUFLAND HRVATSKA k.d.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Adresa obavljanja posla:

Barutanski jarak 54, 10000 Zagreb

Jaruščica 6, 10000 Zagreb – Blato

Zagrebačka ulica 67, 10370 Dugo Selo

Jablanska 80, 10000 Zagreb - Rudeš

Planinska 2F, 10000 Zagreb - Pešćenica

Kneza Branimira 119, 10000 Zagreb – Ravnice

Zagrebačka cesta 136, 10000 Zagreb

Ulica Karela Zahradnika 16a, 10010 ZG - Sloboština

Ulica Josipa Broza Tita 25, 49210 Zabok

Rad na blagajni, zaprimanje i slaganje robe, briga o urednosti i čistoći prodajnog prostora i ostali poslovi po potrebi

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?

Ako želiš raditi u dinamičnom, produktivnom i strukturiranom okruženju, imati priliku stjecati iskustvo u dinamičnom okruženju trgovine te biti dio kolegijalne radne atmosfere, pošalji nam svoju prijavu!

OSTALE NAPOMENE I UVJETI

prijevoz studenti organiziraju o vlastitom trošku.

POČETAK RADA

odmah

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA

do kraja 2024. godine

SATNICA

6,00 EUR + propisana uvećanja

LOKACIJA

Barutanski jarak 54, 10000 Zagreb Jaruščica 6, 10000 Zagreb – Blato Zagrebačka ulica 67, 10370 Dugo Selo Jablanska 80, 10000 Zagreb - Rudeš Planinska 2F, 10000 Zagreb - Pešćenica Kneza Branimira 119, 10000 Zagreb – Ravnice Zagrebačka cesta 136, 10000 Zagreb Ulica Karela Zahradnika 16a, 10010 ZG - Sloboština Ulica Josipa Broza Tita 25, 49210 Zabok

RADNO VRIJEME

fleksibilno (30-40 sati tjedno), prema potrebi (jutro, popodne, noćna, vikendi)

POTREBAN BROJ IZVOĐAČA

10

POŽELJNE VJEŠTINE

pouzdanost, odgovornost i fleksibilnost

NAČIN ZA PRIJAVU

Poslovnica Barutanski jarak: prijavi se na e-mail hr6230hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Poslovnica Blato: prijavi se na e-mail hr5230hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Poslovnica Dugo Selo: prijavi se na e-mail hr5030hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Poslovnica Jablanska: prijavi se na e-mail hr5930hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Poslovnica Peščenica: prijavi se na broj hr7130hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Poslovnica Ravnice: prijavi se na e-mail hr1930hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Poslovnica Zagrebačka: prijavi se na e-mail hr5830hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Poslovnica Sloboština: prijavi se na e-mail hr1830hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Poslovnica Zabok: prijavi se na e-mail hr7330hl@kaufland.hr ili na info pultu poslovnice

Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska
Zabok, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska
Dugo Selo, Zagrebačka županija, Hrvatska