Student / ica za rad na interliberu 2024.

Br. oglasa: 279542499
Studentski posao

HARFA d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Tražimo studenta koji će raditi na štandu s knjigama na Interliberu 2024. godine!

Vrijeme rada:

- 11. studenog 2024. - Slaganje knjiga na štand.

- 12. do 17. studenog 2024. - Radno vrijeme:

 - utorak do četvrtak od 9:00 do 20:00 sati

 - petak i subota od 9:00 do 21:00

 - Nedjelja od od 9:00 do 20:00 sati

Opis posla:

- Prodaja knjiga na štandu

- Rad na blagajni

Uvjeti:

- Poželjno znanje rada na blagajni i POS uređaju

- Satnica: 5,25 EUR/h s povećanjem od 50% za nedjeljom

Mogućnost rada sve dane na sajmu je prednost.

Prijave:

Molimo vas da se prijavite slanjem kratkog životopisa i motivacijskog pisma na zaposljavanje@harfa.hr

Početak rada: 11.11.2024
Plaćanje : 5,25 EUR + propisana uvećanja
Trajanje: 7 dana

Mjesto rada
Hrvatska