Student / ica u nabavi i logistici (m / ž)

Br. oglasa: 183391494
Studentski posao

UNIQA d.d.
Hrvatska
Opis posla

Student/ica u nabavi i logistici – pomoćni poslovi vezani za preseljenje arhivske dokumentacije na drugu lokaciju.

Tražimo osobu koja može raditi na puno radno vrijeme i dostupna je za rad u iduća dva mjeseca.

Od studenta/ice očekujemo visoku razinu odgovornosti i spremnost na kombinaciju rada u uredu (izrada dokumentacije i popunjavanje tablica) i u arhivi na poslovima preseljenja arhivske dokumentacije. Bitna nam je mogućnost rada na puno radno vrijeme minimalno do kraja listopada.

Početak rada: čim prije
Radno vrijeme: pon – čet 08:00 h od 16:30 h te pet 08:00 h od 14:00 h
Plaćanje : 5,35 €/h
Trajanje: na duži vremenski period

Molimo slati životopis na navedeni mail: anita.novosel@uniqa.hr

Nives Hadži Boškov ili Antonija Mršo

Mjesto rada
Hrvatska