Sezonski prodavač / prodavačica - hervis split

Br. oglasa: 954214582
Ostalo

HERVIS sport i moda d.o.o.
Split, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:
Kupac na prvom mjestu:zadovoljstvo kupaca za tebe je prioritet.Tvoje kompetentno savjetovanje osigurava stalne kupce.
Savjetovanje i prodaja:Našim kupcima, svojim stručnim savjetima pomažeš u odabiru i osjećaju sigurnosti za izbor proizvoda.
(Daljnji) razvoj: uvijek si spreman naučiti nešto novo i aktivno si zainteresiran za trendove u industriji.Svoje znanje voliš dijeliti i sa suradnicima.
Pomoć:kod nas svi sudjeluju – od voditelja trgovine do pripravnika: aktivno sudjelovanje u svakodnevnom poslovanju i po potrebi pomoć na blagajni.
Prijave:
E-mail: hm08-300.split@hervis.hr
Uvjeti:
Dobro znanje i iskustvo te poznavanje tržišta u jednom ili više područja:   BICIKLIZAM , FITNESS , SKIJANJE , TRČANJE , OUTDOOR .
Voliš sport i uživaš u kontaktu s kupcima, savjetovanju i prodaji.
Timska orijentacija ti nešto znači – pokušavaš stalno surađivati.
Otvoreno pristupaš ljudima i proaktivno prihvaćaš izazove.
Zanimaju te trendovi i proizvodi u sportskoj industriji i voliš se informirati o njima.
Ponekad si sam sebi najbolji kupac – voliš sportske proizvode, želiš biti u trendu i upoznat sa novitetima.
Mogućnost dodatnog bonusa pri postizanju planiranih rezultata.
Isplaćujemo regres za godišnji odmor u iznosu od 464,5 eur (3.500 Kn).
Isplaćujemo naknadu za prijevoz na posao.
Mogućnost kupovine u Hervis-u sa posebnim pogodnostima za zaposlenike.
Redovito dodatno interno i eksterno osposobljavanje.
Testiranja proizvoda u prirodi.
Vlastita i međunarodnim priznanjima nagrađena platforma za e-learning.
Mogućnosti za interno napredovanje i osobni razvoj.
Besplatno sudjelovanje na sportskim događajima pod pokroviteljstvom Hervisa.
Dinamičan i fleksibilan rad s proizvodima za aktivan i zdrav način života.
Profesionalno i dugoročno stabilno, te ugodno radno okruženje u uglednoj međunarodnoj tvrtki.
Rad u modernoj, digitalnoj i perspektivnoj tvrtki.

Kontakt email: hm08-300.split@hervis.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska