Referent / referentica u nabavi i maloprodaji autodijelova

Br. oglasa: 575984398
Na određeno

TRANSPORTI I TRGOVINA 'BIŠKUP, obrt
Turčin, Hrvatska
Opis posla

Lokacija: Turčin, Ulica Augusta Šenoe 18.
Vrsta zaposlenja: puno radno vrijeme.

Opis posla i ključne odgovornosti

  • Kontakt s kupcima i dobavljačima
  • Pravodobno i precizno odgovaranje na upite putem telefona i e-maila
  • Upravljanje zalihama i nabava autodijelova
  • Administrativni poslovi obrade dokumentacije
  • Praćenje najnovijih trendova i proizvoda u industriji autodijelova
  • Organizacija i prezentacija proizvoda unutar trgovine

Uvjeti za prijavu

  • Poželjno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje automehanike
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Komunikativnost
  • Ažurnost i organizacija u radu
  • Odgovornost i profesionalan pristup
  • Spremnost na timski rad i fleksibilnost

Nudimo :

  • Stalno zaposlenje nakon probnog roka
  • Konkurentnu plaću i stimulativne uvjete rada
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u ugodnom i poticajnom okruženju
  • Fleksibilno radno vrijeme

Način prijave: kandidati / kandidatkinje trebaju poslati životopis i motivacijsko pismo na damir@ttbtrans.com ili putem pošte na adresu Transport i Trgovina Biškup, Ulica Augusta Šenoe 18, 42204 Turčin.
Rok za prijavu: 30.6.2024.

Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091/4444-001 ili putem e-maila damir@ttbtrans.com.

Veselimo se vašim prijavama!

Kontakt email: damir@ttbtrans.com

Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Turčin, Varaždinska županija, Hrvatska