Rad u trgovini (m / ž)

Br. oglasa: 799014505
Studentski posao

H & M Hennes & Mauritz d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Rad na blagajni, rad u skladištu, slaganje robe, rad s kupcima.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Fleksibilno radno vrijeme, ugodno i dinamično radno okruženje.
POČETAK RADA
  • odmah
SATNICA
  • 5,25 €/h
LOKACIJA
  • Westgate - Zaprešićka 2, Jablanovec, 10290 Zaprešić
RADNO VRIJEME
  • zamjena za slobodne dane, pretežito vikendi ( 2-3 dana u tjednu)
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Nisu potrebna posebna znanja i vještine.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Westgate: poslati kontakt na mail hmeeuhr0407@hm.com ili putem telefona 01 6441712