Rad u trgovini (m / ž)

Br. oglasa: 274632329
Studentski posao

Peek & Cloppenburg d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Komnikacija s kupcima
  • Slaganje i izlaganje robe na prodajne police
  • Rad na blagajni
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Molimo da se jave studenti koji mogu raditi 30-40 sati tjedno
POČETAK RADA
  • Travanj 2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Neodređeno
SATNICA
  • Od ponedjeljka do petka 5,5 € (subotom od 13:00-21:00 neto cijena sata iznosi 7,15 €; nedjeljom cijena sata iznosi 8,25 €)
LOKACIJA
  • Vice Vukova 6, Zagreb, Arena Centar
RADNO VRIJEME
  • U smjenama
NAČIN ZA PRIJAVU
  • hs531@peek-cloppenburg.hr
Mjesto rada