Rad u trgovini (m / ž)

Br. oglasa: 510764395
Studentski posao

PLODINE d.d.
Poreč, Hrvatska
Opis posla
  • Rad na blagajni, rad na svježim odjelima , punjenje marketa , rad u skladištu
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Potreba za radom u sezoni
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Radi se u smjenama po 8 sati dnevno ili 40 sati tjedno , dva dana u tjednu slobodna
POČETAK RADA
  • 01.06.2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 30.09.2024
SATNICA
  • 6,00 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Poreč, Plodine, Creska 2/a ,52440 Poreč
DRUGE NAKNADE
  • besplatan smještaj , povrat putnih troškova
RADNO VRIJEME
  • U smjenama jutro -popodne , market radi od 07-22
POTREBAN BROJ IZVOĐAČA
  • 6
POTREBNA ZNANJA
  • potrebno poznavanje barem jednog stranog jezika
POŽELJNE VJEŠTINE
  • komunikativnost, timski rad , ljubaznost
NAČIN ZA PRIJAVU
  • porec.creska@plodine.hr , 099/ 3820-469 ili osobno u trgovini
Mjesto rada
Poreč, Istarska županija, Hrvatska