Prodavač u trgovini donjeg rublja (m / ž)

Br. oglasa: 809428608
Studentski posao

MORIS d. o. o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Rad sa kupcima i webshop administracija

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?

  • Tražimo osobu koja je željna novih znanja, kominikativna i odgovorna i koja želi siguran, ugodan posao kroz studij 3 dana u tjednu po 4-5h na dan .

OSTALE NAPOMENE I UVJETI

  • Preko ljeta se radi 40h tjedno, a možemo dogovoriti 2-3 tjedna slobodno. Na poslu se može i učiti kada nema kupaca.

POČETAK RADA

  • 20.5.2024.

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA

  • 5 mjeseci ili duže

SATNICA

  • 5,25 - 6,50 EUR + propisana uvećanja

LOKACIJA

  • Vlaška 58, Zagreb

RADNO VRIJEME

  • Po dogovoru, preko zime 3 dana u tjednu 4-5h, u ljetnim mjesecima 7h dnevno, nedjelje se ne rade

NAČIN ZA PRIJAVU

  • nada@lovebox.hr i 098/ 452-775