Prodavač m / ž

Br. oglasa: 914052204
Na neodređeno

CALIMERO, vl. Ivan Ražov
Zadar, Hrvatska
Opis posla

Tražimo motiviranu i odgovornu osobu za radno mjesto prodavača/prodavačice bicikala, električnih romobila i popratne opreme u našem salonu.

Opis posla:

- Prodaja bicikla, električnih romobila i popratne opreme.

- Rad na blagajni i svakodnevna komunikacija sa kupcima.

- Sklapanje i slaganje robe za prodaju na prodajnom mjestu.

  primanje robe, unos podataka o primitku i ispis etiketa.

- Održavanje radnog prostora urednim i organiziranim.

UVJETI:

- Iskustvo u prodaji i rad s kupcima je prednost.

- Osnovno poznavanje bicikala i električnih romobila.

- Dobro poznavanje radaa na računalu.

- Sposobnost rada u timu, ali i samostalno obavljanje zadataka.

- Odgovornost, pouzdanost i urednost.

NUDIMO:

- Dinamično radno okruženje.

- Mogućnost stalnog zaposlenja

- Stručno usavršavanje i edukaciju.

- Konkurentnu plaću i stimulativne uvjete rada.

Ako ste zainteresirani za rad u našem timu, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na našu email adresu info@calimero-sport.hr

Radujemo se Vašoj prijavi.

Pridružite se našem timu DO CILJA ZAJEDNO

Kontakt email: info@calimero-sport.hr

Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zadar, Zadarska županija, Hrvatska