Prodavač / ica - stilist / ica

Br. oglasa: 217017941
Na određeno

Europa 92 d.o.o.
Jablanovec, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
•angažirano prodajno savjetovanje kupaca
•aktivna ćete komunicirati s kupcima kroz kvalitetnu prezentaciju asortimana
•unaprjeđivat ćete prodaju unutar poslovnice
•brinut ćete o asortimanu
•zaprimat ćete, izlagati i slagati robu
•rad na blagajni
ŠTO TRAŽIMO?
•usmjerenost na kupce i kvalitetno pružanje aktivne prodaje
•odlične komunikacijske i prodajne vještine
•visoki angažman
•sklonost timskom radu
•savjesnost i odgovornost u radu
•poželjno iskustvo u sličnim poslovima u prodaji
ŠTO NUDIMO?
•rad u stabilnoj i respektabilnoj tvrtki koja posluje već više od 30 godina
•motivirajući radni uvjeti i dinamična radna atmosfera
•mogućnost brzog napredovanja i rasta karijere
•popusti na nove kolekcije proizvoda
•sudjelovanje u Multisport programu i brojnim drugim pogodnostima
•iznadprosječna primanja
•stimulacija sukladno prodajnim rezultatima na mjesečnoj bazi
•sezonski bonusi
•godišnje nagrade
•plaćeni troškovi prijevoza
•uvođenje u posao kroz interne akademije sa stručnjacima iz područje prodaje
•kontinuirana usavršavanja i edukacije iz područja prodaje
•ne nudimo Vam samo posao, nudimo Vam razvoj karijere!
Mjesto rada: West gate

Kontakt email: katarina.stipanicic@europa92.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Jablanovec, Zagrebačka županija, Hrvatska