Prodavač / ica - blagajnik / ica

Br. oglasa: 380749279
Na određeno

FitX Deutschland GmbH
Hrvatska
Opis posla

Mjesto rada: Pula
Cilj nam je da svaki naš zaposlenik maksimalno razvija svoj potencijal unutar raznolikog, kreativnog i inovativnog tima. Osim toga nudimo ti i:

  • Online platformu za osobni razvoj i izgradnju karijere
  • Povremena putovanja i prilika za rad u drugim gradovima i zemljama
  • Mentorstvo, podršku i timski rad
  • Zaposlenički popust
  • Naknada za prijevoz
  • Naknada za topli obrok
  • Multisport kartica po povoljnijim uvjetima

Trgovine su naš DNK, naš temelj poslovanja. Rad u trgovinama podrazumijeva da je nužno razumijeti kako funkcionira Inditex te što doista traži naš kupac. Zato će tvoji zadatci biti:

  • Rad na blagajni i usluživanje kupaca
  • Slaganje artikala i punjenje polica
  • Održavanje prostora trgovine i skladišnih prostora

Osoba si koja je svestrana, motivirana, dinamična, kreativna, energična, snalažljiva, proaktivna, poticajna te, imaš završenu minimalno srednju stručnu spremu.

Kontakt email: inditex.career@hr.inditex.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska