Prodavač / ica - blagajnik / ca

Br. oglasa: 676270536
Na određeno

FitX Deutschland GmbH
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Zara Home i Oysho) je vodeća modna grupacija prisutna na 202 online tržišta s više od 7.000 trgovina u 96 zemalja.
Za trgovine u Zagrebu zapošljavamo na poziciji:

PRODAVAČ/ICA – BLAGAJNIK/ICA

Opis posla: usluživanje kupaca, slaganje robe, rad na blagajni.

Poslodavac nudi:

  • Priliku za rad na 20, 30 ili 40 sati tjedno
  • Mogućnost napredovanja, interne promocije
  • Povremena putovanja i prilika za rad u drugim gradovima
  • Naknadu za prijevoz
  • Naknadu za topli obrok
  • Ugodnu radnu atmosferu
  • Online platformu za osobni razvoj i izgradnju karijere
  • Zaposlenički popust

Uvjeti: minimalno SSS i ljubav prema modi i timskom radu.

Inditex kompanija potpisnica je Povelje o raznolikosti, kojom se obvezuje na provođenje politike raznolikosti i nediskriminacije u svojim radnim sredinama i poslovnom okruženju.

Više informacija o karijeri unutar Inditex grupacije na web stranici:

inditexcareers.com

Kontakt email: inditex.career@hr.inditex.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska