Prodavač - blagajnik / ica

Br. oglasa: 788940545
Na određeno

PEVEX d.d.
Šibenik, Hrvatska
Opis posla

Što Vas čini pravim kandidatom za nas?
•završili ste srednju školu (SSS)
•imate radnog iskustva u maloprodaji (prednost, nije uvjet)
•upoznati ste s asortimanom neprehrambene robe
•komunikativni ste i ljubazni te imate razvijene prodajne vještine
•volite raditi u timu
•imate vozačku dozvolu B kategorije (poželjno, nije uvjet)
•spremni ste na rad u smjenama

Očekujemo od Vas:
•vođenje prodajnih razgovora
•stvaranje ugodnog mjesta za kupovinu našim kupcima
•odgovornost za uspješnu prodaju
•popunjavanje prodajnog mjesta robom
•održavanje čistoće i urednosti prodajnog mjesta

Pogodnosti koje omogućujemo našim zaposlenicima:
•Plaćeni troškovi prijevoza
•Naknada za topli obrok
•Božićnica, uskrsnica, regres
•Nagrada za radne rezultate
•Sistematski pregledi
•Potpora za novorođenče
•Dar djetetu
•Jubilarne nagrade
•Sustavno uhodavanje u posao
•Sustavi stimulacije i nagrađivanja
•Edukacija i usavršavanje
•Napredovanje i razvoj

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.
Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 18.03.2024. godine.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Šibenik, Šibensko-kninska županija, Hrvatska