Prodajni savjetnik – DESIGUAL Designer Outlet (Rugvica) (m / ž)

Br. oglasa: 607274501
Studentski posao

MAGINT ADRIA d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Želiš raditi u modi, ali ne želiš samo slagati odjeću; želiš komunikaciju s klijentima, više odgovornosti, nove vještine, mogućnost napredovanja i posao na duži period?

-Radimo s osobama na studentski ugovor i na Ugovor o radu, ali su nam svi zaposleni jednaki.

-Više razina plaće, ovisno o tvom radu možeš brzo napredovati. Da, dobro si pročitala/o, odnosi se i na studente!

-Suradnja na duži period ili samo sezonski posao. Kako ti odgovara. Ako se odlučiš ostati s nama, ulažemo u tvoj napredak.

-Trening za prodajnog savjetnika gdje ćeš saznati sve o trenutnoj kolekciji, tehnikama prodaje i operacijskim zadacima.

-Desigual uniforma za svaku sezonu – 5 do 7 komada odjeće + tenisice. Ostaje tvojeJ!

-Zaposlenički popust – samo za tebe.

-I posljednje i najvažnije, dnevna intrakcija s kupcima! Kod nas je fokus na usluzi savjetovanja kupaca

OSTALE NAPOMENE I UVJETI

Fleksibilno radno vrijeme, ugodno i dinamično radno okruženje.

POČETAK RADA

odmah

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA

prema dogovoru, preferiramo dugoročno

SATNICA

5,80 €/h

RADNO VRIJEME

rad u vremenu od 9:00 – 21.00H po dogovoru – minimalno 4h smjena, dostupnost između 15 i 20h tjedno

POTREBAN BROJ IZVOĐAČA

2

POŽELJNE VJEŠTINE

Komunikativnost, brzina, organizacijske vještine, znanje rada na računalu.

NAČIN ZA PRIJAVU

e-mailom na zglavas0@gmail.com

Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska