Prodajni referent (m / ž)

Br. oglasa: 286323232
Na određeno

AC JESENOVIĆ d.o.o
Zadar, Hrvatska
Opis posla

Zbog povećanja obujma posla tražimo djelatnika za poziciju prodajnog referenta (m/ž) u Zadar Aerodrom.

Opis posla:
- pružanje usluge najma vozila i prihvata vozila (otvaranje, zatvaranje ugovora te naplata usluge najma)
- prodaja dodatnih usluga
- kontrola ispravnosti i čistoće vozila prilikom izdavanja i povratka vozila iz najma
- pregled, evidencija i naplata šteta na vozilima
- briga o redovnom servisiranju vozila, upozoravanje na eventualne nedostatke na vozilima
- odgovaranje na telefonske upite i upite mailom stranaka, te davanje informacija o uslugama
- naplata po ugovorima o najmu
- vođenje blagajničkih dnevnika i ostale dokumentacije
- vođenje evidencije o rezervacijama i briga da vozila budu spremna za najam

Uvjeti

- vozačka dozvola B kategorije
- osnove rada na računalu (Windows sustav)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (znanje dodatnog jezika je prednost)
- izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti, snalažljivost, prilagodljivost
- brzo i lako prilagođavanje na novonastale situacije
- prethodno iskustvo rada u rent a car-u nije uvjet

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:B

Što nudimo

- mogućnost mjesečne stimulacije ovisno o prodaji
- rad u uspješnoj i stabilnoj kompaniji

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Kontakt telefon: 0997332119

Kontakt email: mjovicic@activerent.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zadar, Zadarska županija, Hrvatska