Prodajni / a savjetnik / ica

Br. oglasa: 986524314
Na određeno

PRIMA NAMJEŠTAJ d.o.o.
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Radni zadaci uključuju:

  • otvorenu komunikaciju s kupcem kroz prezentaciju asortimana
  • informiranje kupca i nuđenje dodatnih usluga koje Prima pruža (montaža, dostava, produžena garancija, dizajn interijera, ...)
  • informiranje i nuđenje kupcu usluge izlaska u dom u svrhu izmjere i izrade najboljeg projektnog rješenja
  • izrada cjelovitih rješenja u 3CAD software-u
  • izrada predponuda, ponuda i rad na blagajni
  • komunikacija s kolegama iz logistike te provjera zadovoljstva kupca po završetku opremanja
  • briga o čistoći i urednosti prodajnog prostora

Uvjeti:

  • volite namještaj, uređenje interijera i dizajn
  • fleksibilni ste i spremni na učenje
  • samoinicijativni ste te usmjereni na postizanje vrhunskih rezultata
  • timski ste igrač
  • spremni ste surađivati s drugim odjelima
  • poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • B kategorija

Poslodavac nudi:

  • sigurno radno okruženje
  • mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • mentoriranje pri uvođenju u posao
  • interne i eksterne edukacije
  • redovan feedback na rad
  • širok izbor alata za prezentaciju interijera
  • nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka
  • dopunsko zdravstveno osiguranje i osiguranje od nezgode 0/24h
  • subvencioniranu MultiSport karticu
  • slobodne dane za događaje od osobne važnosti
  • slobodan dan za roditelje prvašića
  • sudjelovanje u Team building događajima
  • zaposleničke pogodnosti za kupovinu namještaja
  • božićnicu, jubilarne nagrade, dar djetetu do 15. godine života, bonus za preporuku novih zaposlenika
  • plaćene putne troškove
  • osigurano parking mjesto

Kontakt email: ibarisic@prima-namjestaj.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska