Prodajni / a referent / ica

Br. oglasa: 608305440
Na neodređeno

VIP PROM d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

TKO SMO MI?
 Mi smo www.kupaona.hr, ekskluzivni dućan najmodernije i najkvalitetnije kupaonske i sanitarne opreme, keramičkih pločica, podnih obloga, opreme za grijanje i hlađenje.
 Naša je misija pretvoriti svaki dom, poslovni i javni prostor u utočište udobnosti, funkcionalnosti i vrhunskog dizajna. Personaliziranim pristupom, inovativnim digitalnim
 rješenjima i visoko educiranim osobljem vizije s lakoćom pretvaramo u stvarnost.

Opis posla:
⦁ savjetovanje kupaca u odabiru prilikom uređenja prostora
⦁ kreiranje ponuda koje najbolje odgovaraju potrebama naših klijenata
⦁ komunikacija s inozemnim dobavljačima oko dostupnosti robe
⦁ organizacija i izvršavanje svakodnevnih zadataka u trgovini i poslovanju robom

Uvjeti:
⦁ SSS/VŠS trgovačkog ili ekonomskog smjera
⦁ razvijene prodajne i komunikacijske vještine
⦁ kreativnost i strast prema dizajnu i uređenju prostora
⦁ želju za učenjem i usavršavanjem
⦁ otvoren, prijateljski i pozitivan stav
⦁ znanje engleskog jezika
⦁ iskustvo u istoj ili sličnoj djelatnosti

Poslodavac nudi:
⦁ konkurentna osnovna primanja
⦁ mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja
⦁ božićnica, prehrana, prijevoz
⦁ stručno usavršavanje
⦁ rad u malom i dinamičnom timu
⦁ ugodno radno okruženje u ekskluzivnom salonu
⦁ uravnoteženo radno vrijeme i fleksibilnost

Kontakt email: vedran@kupaona.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska